Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | BASE XX |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | D31967 |
taška/batoh na laptop • Typ krytu: Batoh • Maximální velikost obrazovky: 39,6 cm (15.6") • Držadlo • Hmotnost: 350 g • Povrchové zbarvení: Jednobarevný
993 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Typ krytu | Batoh |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Přední kapsa | |
| Externí kapsy | Postranní kapsa |
| Držadlo | |
| Typ uzávěru | Zip |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 350 g |
| Rozměry místa pro notebook | 385 x 265 x 40 mm |
| Hlasitost | 20 l |